پیج رنک در دستگاه لیزر و شیوه افزایش آن ها ( ابزار دستگاه لیزر )

ر این پس میخوایم با ابزار دستگاه لیزر بیبشتر آشنا بشیم بدانیم از نظر دستگاه لیزر و ابزار دستگاه لیزر سایت ما در چه وضعیتی هست و از این ابزار برای برسی وب سایت و خوب تر شدن دستگاه لیزر وبسایت خود از نظر دستگاه لیزر بیش تر منفعت کنیم
Moz Rank چیست؟

moz – rank

میزان محبوبیت وبسایت از عدد ۱ تا ۱۰ هست . با توجه به اندازه محبوبیت دامین دستگاه لیزر و محبوبیت صفحه ها اینترنت برای هر کاغذ ای دستگاه لیزر عددی را مشخص و آشکار میسازد و سود پیوند های بازگشتی از دیگر صفحه های وب را معین مینماید .

مولفه های مفید بر Moz Rank

۱٫ عنوان ها صفحه های

۲٫ محتویات دارای ربط

۳٫ لینک های خارجی و تارنما های دیگر

۴٫ لنگرهای متنی یا همان همان برچسب هاُ
Compete ایران روتک دستگاه لیزر – Compete – Rank

عددی است که مقدار بازدید های ورودی وب سایت شمارا اکران می دهد صرفا برای تارنما های وسیع کاربرد دارااست و فقط به طور بدون واسطه با الکسا رنک ( Alexa Traffic Rank ) دارای ارتباط است . کامپیت رنک میزان ترافیک حقیقی تارنما را اکران میدهد . مقدار کامپیت رنک ازحدود ۵ میلیون تا ۱ میلیون هست و هر چه پایین خیس باشد خوب تر است , بازدید های تکراری تاثیری بر آن ندارد .
Alexa Traffic Rank

میزان محبوبیت وبسایت را از روی میزان ترافیک مصرف ها دستگاه لیزر و تعداد بازدید ها نمایش می دهد , عبارات اصلی باعث ایجاد ترافیک روی وبسایت دستگاه لیزر گردیده اند رو نمایش میدهد , مشخص کردن این‌که بیشترین بازدید ها کدام وب سایت بوده است و وب سایت شما برای کدوم ناحیه جغرافیایی است .
الکسا رنک بر خلاف پیج رنک سکو ذیل تری داشته باشد خوب تر است و اندازه محبوبت وبسایت دستگاه لیزر شما بیش تر است .

عوامل موثر بر الکسا رنک

۱٫ نام دامنه اینترنتی

۲٫ کلمه ها با اهمیت زمینه کاوش دستگاه لیزر

۳٫ تعداد لینک ها

۴٫ تبلیغات سایت